Poland & CEE Retail Summit 2024 - 15 edycja

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, Warszawa

9-10 kwietnia 2024


Zarejestrowanych


Szanowni Państwo!

"Mam przyjemność podzielić się ekscytującymi wiadomościami na temat nadchodzącej 15. edycji Poland & CEE Retail Summit planowanej na 2024 rok. Mamy fantastyczne nowości! Oprócz naszego dobrze znanego Retail Summit, który w roku 2023 zgromadził ponad 2000 uczestników i 249 prelegentów, z przyjemnością ogłaszamy dodanie do jednej puli wydarzeń Kongresu eRetail i European Circular Retail Congress. Wydarzenia te, organizowane również we współpracy z European Circular Retail Foundation, zapewnią wszystkim uczestnikom wyjątkowe i cenne doświadczenia, ze szczególnym naciskiem na równoważony rozwój, cyfryzację, strategie, współpracę detalistów z dostawcami i łańcuch dostaw.Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowego spotkania, które łączy w sobie to, co najlepsze z wszystkich trzech wydarzeń, z wnikliwymi dyskusjami prowadzonymi przez wiodących w branży prelegentów - starannie wybranymi managerami z sektora handlu detalicznego z Polski i krajów CEE. Jesteśmy dumni, że możemy zgromadzić ponad 300 wiodących w branży ekspertów reprezentujących najwyższe szczeble w kraju i regionie CEE.


Aby zapewnić powodzenie tak ważnej imprezy, niezbędne jest staranne przygotowanie. W ramach tego zaplanowaliśmy serię mniejszych spotkań przedkonferencyjnych prowadzących do wielkiego finału zaplanowanego na 9-10 kwietnia 2024 r. Wydarzenia te przygotują grunt pod to niezwykłe spotkanie gromadzące wpływowych prezesów, ważnych dygnitarzy oraz znaczące postacie z branży handlu detalicznego.

Inauguracją podróży była przedkonferencyjna kolacja CEO Dinner, która odbyła się 18 maja 2023 r. Obecność Lecha Wałęsy - byłego prezydenta Polski, laureata Pokojowej Nagrody Nobla i kluczowej postaci ruchu Solidarność dodała dodatkowego prestiżu temu spotkaniu. Jego niezwykłe przywództwo i nieocenione doświadczenie posłużyły jako inspiracja dla wszystkich uczestników, podkreślając głęboki wpływ jego działalności na Polskę i cały świat.

 

Były Prezydent Polski Lech Wałęsa zaszczycił swoją obecnością 5. Przedkonferencyjną Kolację CEO Dinner, przygotowującą grunt pod Retail Summit 2024. Był to wieczór pełen inspiracji i współpracy między wpływowymi osobami z branży.


Po wakacyjnej przerwie, z niecierpliwością, oczekujemy nowej serii kolacji branżowych przygotowując grunt pod Poland & CEE Retail Summit 2024. Spotkania te zgromadzą wpływowych liderów – ekspertów w swoim fachu, którzy będą kształtować przyszłość handlu detalicznego. We wrześniu rozpoczniemy czterema ekskluzywnymi kolacjami dla Dostawców Rozwiązań, koncentrując się na kluczowych obszarach: zrównoważonego rozwoju, eCommerce, łańcuchu dostaw i cyfrowej innowacji.


Po serii kolacji we wrześniu, będziemy kontynuować w kolejnych miesiącach organizację dodatkowych kolacji dostosowanych do profesjonalistów z różnych sektorów branży detalicznej i dóbr konsumenckich.

Jesteśmy podekscytowany, mogąc osobiście zaprosić Państwa do udziału w tych przedkonferencyjnych wydarzeniach, a także na wyczekiwaną 15. edycję Poland & CEE Retail Summit w dniach 9-10 kwietnia 2024 r.

Łączmy serca i umysły, aby kształtować branżę detaliczną!

Casper Haring CEO European Conferences United

Były Prezydent RP Lech Wałęsa inauguruje Retail Summit 2024 wraz z 

Casperem Haringiem, CEO 

European Conferences United


Wyjątkowy format 15 edycji  

 

Podczas Retail Summit 2024, oprócz Sceny Głównej, Sceny Łańcucha Dostaw i Sceny Innowacji Cyfrowych odbędzie się również European Circular Retail Congress (ECRC) któremu przydzieloną będą 3 sceny podczas drugiego dnia konferencji. Program ECRC opiera się na trzech filarach zrównoważonego rozwoju biznesu: strategiach zrównoważonego rozwoju, zrównoważonym rozwoju produktów oraz zrównoważonym zarządzaniu łańcuchem dostaw i produkcji. Wszystko pod patronatem European Circular Retail Foundation.


Równolegle z Retail Summit odbędzie się także CEE eRetail Congress, dwudniowe wydarzenie o bardzo międzynarodowym charakterze. Oba wydarzenia mają na celu ułatwienie jeszcze większej transgranicznej wymiany wiedzy, rozwiązań i kontaktów.


 

Dołącz do „Klubu 300” i pozostaw trwały ślad jako moderator, mówca lub panelista!

Z radością ogłaszam, że ponad 65 cenionych osób z branży dołączyło już do różnorodnych komitetów programowych nadchodzącego Poland & CEE Retail Summit 2024. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z imponującą listą profesjonalistów, którzy do nas dołączyli!
Ściśle współpracując z Komitetami Programowymi, Radą Programową Retail Summit i naszym cenionym partnerem, European Circular Retail Foundation (ECRF), moim głównym celem jest stworzenie niesamowitego programu oraz dynamicznej i zróżnicowanej grupy 300 moderatorów, prelegentów i panelistów, którzy dostarczą fascynujące treści podczas tych wydarzeń.

 

Zapraszam profesjonalistów z branży, których motywuje chęć nawiązywania kontaktów, inspirowania umysłów i wywierania niezwykłego wpływu na branżę detaliczną. Zgodnie z moim zaangażowaniem w promowanie różnorodności i przyjmowanie szerokiego wachlarza perspektyw, gorąco zachęcam profesjonalistów z wszelakim doświadczeniem do nawiązania kontaktu i dołączenia do Klubu 300.


W szczególności kieruję specjalne zaproszenie do kobiet - profesjonalistek, zgodnie z zasadą Inicjatywa Women on Stage ECRF, aby zapewnić kobietom reprezentację na scenach konferencyjnych. Naszym celem jest aby Panie stanowiły minimum 50% mówców na konferencjach.


Przyłączając się tego ekskluzywnego „Klubu 300” będziesz mieć szansę podzieleniem się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i doświadczeniami z zaangażowaną publicznością, z ponad 2500 profesjonalistami z branży. Twój wkład będzie miał trwały wpływ, nawiążesz wartościowe kontakty i przyczynisz  się do postępu branży detalicznej.


Niezależnie od specjalizacji — czy to zachowania konsumenckie, zarządzanie łańcuchem dostaw, innowacje cyfrowe, handel elektroniczny, zrównoważony rozwój czy jakakolwiek inna istotna dziedzina — cenimy Państwa wyjątkową perspektywę.


Nie pozwól, aby ta wyjątkowa okazja Cię ominęła! To wyjątkowa szansa na nawiązanie kontaktów, współpracę i dokonanie znaczącej zmiany.


Zapraszam do kontaktu ze mną już teraz, aby poznać różne dostępne możliwości dołączenia do „Klubu 300” jako moderator, mówca lub panelista!


Erika Kuleshova, Program  & Speaker Manager European Conferences United

 

Dołącz do nas na wyjątkową serię kolacji VIP, która przygotuje grunt pod Retail Summit 2024!


W oczekiwaniu na Retail Summit 2024, zaplanowaliśmy serię kolacji VIP dla managerów, członków zarządu, specjalistów ds. łańcucha dostaw, ekspertów ds. e-commerce, liderów działu cyfrowego i IT, dyrektorów HR, ekspertów ds. CX i lojalności klienta oraz deweloperów rozwiązań biznesowych. Te ekskluzywne kolacje stanowią idealną okazję do nawiązania kontaktu z kluczowymi uczestnikami Poland & CEE Retail Summit 2024, tworząc solidne podstawy dla nadchodzącego wydarzenia. Aby uzyskać dostęp do kalendarza wydarzeń, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Dinners2connect.

 


 Zostań partnerem Retail Summit: zaprezentuj swoje innowacyjne rozwiązania dla wyzwań w branży!

Dołącz do Poland & CEE Retail Summit 2024! Dostawcy Rozwiązań, zajmujący się problemami, z jakimi boryka się branża detaliczna i znający tę branże od podszewki nie mogą ominąć tego spotkania! Państwa innowacyjne rozwiązania są kluczowe w radzeniu sobie z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem.


Współpracując z nami, zyskujecie Państwo ekskluzywną platformę do zaprezentowania swojej oferty profesjonalistom i liderom z branży. To okazja, aby zademonstrować, w jaki sposób Państwa rozwiązania mogą przyczynić się do sukcesu i rozwoju firm.


Niezależnie od tego, czy chodzi o optymalizację łańcucha dostaw, innowacje cyfrowe, e-commerce, analizę danych, zrównoważony rozwój czy inne istotne obszary, doceniamy znaczenie Dostawców Rozwiązań w napędzaniu postępu w branży.


Retail Summit to okazja do zaprezentowania się, zwiększenia swojej widoczność na rynku i nawiązaniu strategicznego partnerstwa i kontaktów z kluczowymi gracami na rynku. Retail Summit, to także okazja do udział w dyskusjach panelowych, prelekcjach i współpracy z liderami branży.


Aby uzyskać głębszy wgląd w dostępne możliwości i nawiązać osobisty kontakt ze mną i moim zespołem, zapraszamy do przyłączenia się do nas na kolacjach Solution Providers Week, które odbędą się od 25 do 28 września 2023 r.! To ekskluzywne spotkanie stanowi niezwykłą okazję do nawiązywania kontaktów, angażowania się w dyskusje na temat potencjalnej współpracy!


Co więcej, jest to nieoceniona okazja, aby dowiedzieć się bezpośrednio od liderów branży o ich zmieniających się potrzebach w zakresie rozwiązań, które mogą napędzać ich działalność.


Zapraszamy do wspólnego kształtowania przyszłości handlu detalicznego. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby poznać możliwości partnerstwa i pozostawić trwały ślad na Retail Summit.


Razem możemy zrewolucjonizować branżę!


Michael Samuel Customer Service Director European Conferences United

Współpracuj


Doradzaj


Dołącz


Zaprezentuj się

Retail Summit 2024, dlaczego warto?


WZRASTAJ

Przyspiesz rozwój swojego biznesu na Retail Summit! Uczestnictwo w Retail Summit to cenna inwestycja w rozwój Twojej firmy, ponieważ program i treść konferencji mają na celu stymulowanie współpracy i rozwoju w obrębie całego sektora handlu detalicznego. Koncentrując się na dyskusjach zorientowanych na biznes i możliwości nawiązywania kontaktów z liderami branży, uczestnicy mogą spodziewać się namacalnego zwrotu z czasu i zasobów zainwestowanych w to wydarzenie

BUDUJ RELACJE

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na poszerzenie swojej sieci kontaktów zawodowych i nawiązanie trwałych relacji w branży! Retail Summit to najważniejsze wydarzenie służące budowaniu relacji w branży handlu detalicznego i dóbr konsumpcyjnych. Dzięki dużej koncentracji najważniejszych graczy rynkowych i wysoce profesjonalnych uczestników, to coroczne spotkanie zapewnia szerokie możliwości do networkingu: nawiązywania cennych kontaktów i rozwoju już istniejących.

ZAINSPIRUJ SIEBIE,  ZAINSPIRUJ INNYCH

Inspiruj! Siebie i innych, biorąc udział w Retail Summit. Retail Summit to źródło inspiracji i platforma wymiany pomysłów z podobnie myślącymi profesjonalistami. Starannie wybrani prelegenci - 180 i ponad 1400 uczestników jest to największe wydarzenie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, podczas którego możesz spotykać się i rozwijać współpracę z osobami, które podzielają Twoje cele, motywacje i perspektywy

DOWIEDZ SIĘ

Bądź na bieżąco i dowiedz się, co dzieje się w handlu detalicznym uczestnicząc w tym obowiązkowym wydarzeniu. Obecność obowiązkowa! Weź udział w Retail Summit, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w branży detalicznej. Zdobądź cenne informacje od liderów rynku, poznaj najlepsze praktyki, innowacyjne rozwiązania, skuteczne strategie i nowe pomysły na rozwój biznesu.

 

Wspieranie ukraińskich organizacji: współpraca, rozwój i możliwości na Poland & CEE Retail Summit
W ścisłej współpracy z Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą i Ambasadą Ukrainy w Polsce oraz we współpracy z European Circular Retail Foundation (ECRF) „Wspieranie Ukrainy”, European Conferences United potwierdza swoje niezachwiane zaangażowanie we wspieranie ukraińskich organizacji w pokonywaniu wyzwań , uwalniając ich pełny potencjał i wspierając wzrost w tych trudnych czasach. Opierając się na pomyślnym udziale ponad 50 osób w poprzedniej edycji Retail Summit, która odbyła się w 2023 roku, w której odegraliśmy kluczową rolę w zapewnieniu ich zaangażowania, przewidujemy znaczący wzrost liczby uczestników jako prelegentów i delegatów na nadchodzące wydarzenie 2024 r. Dlatego we współpracy z ECRF po raz kolejny wprowadziliśmy atrakcyjne możliwość udziału w Poland & CEE Retail Summit. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ten link.


  Uwolnienie potencjału CEE Retail

Sięgając po doskonałość w dziedzinie handlu detalicznego w Europie Środkowo-Wschodniej
Romania & CEE Retail Summit, który odbędzie się w dniach 10–13 czerwca 2024 r., stanowi kluczową część naszej strategii mającej na celu podniesienie poziomu branży handlu detalicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w połączeniu z Poland & CEE Retail Summit. Kongres ten stanowi istotny element naszego nadrzędnego planu stymulowania wzrostu i innowacyjności w handlu detalicznym.


Opierając się na kluczowych tematach Poland & CEE Retail Summit konferencja w Rumunii w unikalny sposób przekształca te dyskusje w wyspecjalizowane centra rozwiązań, koncentrujące się w dużej mierze na palących problemach sektora detalicznego. Takie podejście nie tylko przekłada spostrzeżenia z Polski na praktyczne na praktyczne rozwiązania dostępne dla rynku rumuńskiego, ale także zapewnia głębsze i bardziej praktyczne podejście i rozwiązanie dla każdego tematu. Zaprojektowany z myślą o dialogu, zorientowany na rozwiązania, kongres Romania & CEE Retail Summit, zapewnia dogłębną i drobiazgową analizę każdego tematu.


Unikalny format konferencji w Rumunii, obejmujący Solution Hubs i Dinners2Connect, ułatwia bezpośrednią współpracę między dostawcami rozwiązań a profesjonalistami z branży. Takie podejście sprzyja praktycznej wymianie pomysłów, idei i rozwiązań, dzięki czemu ten kongres jest niezbędnym wydarzeniem dla profesjonalistów pragnących aktywnie kształtować przyszłość handlu detalicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przełomowego wydarzenia odbywającego się w Rumunii oraz tego, w jaki sposób uzupełnia on Poland & CEE Retail Summit odwiedź naszą dedykowaną stronę tego wydarzenia.


Czy chcesz zostać prelegentem?

 

O prelekcjach

Czy chcesz zostać partnerem?

 

O partnerstwie

Czy chcesz zostać uczestnikiem?

 

O uczestnictwie Podsumowanie wydarzenia Poland & CEE Retail Summit 2023!


 Przeżyj emocje związane z Poland & CEE Retail Summit 2023! Odkryj wszystkie najważniejsze wydarzenia, zdjęcia, filmy i prezentacje z największej konferencji branży handlu detalicznego w regionie, w której wzięło udział ponad 2000 profesjonalistów z branży, z udziałem 249 wpływowych mówców. Odwiedź stronę Podsumowania Wydarzeń 14. edycji Poland & CEE Retail Summit tutaj!

 

 

 


Poniżej znajduje się lista wybranych firm, których przedstawiciele zarejestrowali się na Poland & CEE Retail Summit 2024 i będzie ich można spotkać na konferencji. Pełną listę firm uczestniczących można zobaczyć tutaj.


3M
7N
ADAMED PHARMA
ADIDAS
AGRAM
AJINOMOTO
AKZO NOBEL
ALDI
ALLEGRO
AMICA
AMPLUS
AMREST
ANSWEAR
ANWIM
APART
APC BACK EUROP
ARYZTA
ASAHI EUROPE & INTERNATIONAL
ASSECO
ASSOCIATED BRITISH FOODS
ATLANTA
AUCHAN
AUROVITAS PHARMA
BACARDI
BAKALLAND
BAKOMA
BALTONA
BARLINEK
BAYER
BBK (HOME & YOU)
BEIERSDORF
BEKO
BLACK RED WHITE
BOLSIUS
BONDUELLE
BP
BRICOMAN
BRIDGESTONE
BRISTOL MYERS SQUIBB
BRITISH AMERICAN TOBACCO
BROWN FORMAN
BUNGE
C & A
CALZ
CANPOL
CARLSBERG
CARREFOUR
CASTORAMA
CDRL
CEFETRA
CEMEX
CEREAL PARTNERS
CERSANIT
CETES COSMETICS
CIRCLE K
COLGATE PALMOLIVE
COLIAN
COLIAN LOGISTIC
CORAL
COTY

CPF
CSG
DAJAR
DAN CAKE POLONIA
DANFOSS
DANONE
DEALZ
DECATHLON
DIAGEO
DIGITREE GROUP
DIVERSE - ETOS
DOHLER
DOZ
E.LECLERC
ELECTROLUX
ELTROX
EMPIK
E-OBUWIE
ESOTIQ & HENDERSON
ESSITY
EUROCASH
FABRYKI MEBLI FORTE
FARMACOL
FERRERO
FHP VILEDA
GEMINI
GLOBAL COSMED
GLOSEL
GOODMILLS
GOODVALLEY
GOODYEAR
GRAAL
GRANA
GROUPE SEB
GRUPA ŻYWIEC
GTV
H&M HENNES & MAURITZ
HARPER HYGIENICS
HELIO
HENKEL
HILTI
HILTON FOODS
HORTEX
HUMANA
HUSQVARNA
IGLOTEX
IKEA
INCHCAPE MOTOR
INDYKPOL
INTER CARS
INTERSPORT
JACOBS DOUWE EGBERTS
JERÓNIMO MARTINS DROGERIE I FARMACJA
JTI
KAUFLAND
KINGFISHER
KOMPANIA PIWOWARSKA
KOMPUTRONIK
KRAFT HEINZ
KRAMP

KROSS
KRUK GROUP
KRYNICA VITAMIN
L`OREAL
LA LORRAINE BAKERY GROUP
LACTALIS
LAGARDERE TRAVEL RETAIL
LEGO
LENOVO
LEROY MERLIN
LEWIATAN
LG ELECTRONICS
LIDL
LINDT & SPRÜNGLI
LOTTE WEDEL
LPP
MACZFIT
MAKARONY POLSKIE
MAKRO CASH & CARRY
MARKETING INVESTMENT GROUP
MARS
MASPEX
MATTEL
MAXI ZOO
MAZDA MOTOR
MCCORMICK
MCDONALD'S
MEDIA EXPERT
MEDIA MARKT
MERCK
MIESZKO
MILLANO
MIRACULUM
MITMAR
MLECZARNIA TUREK
MLEKPOL
MONDELĒZ
MONDI ŚWIECIE
MOWI
NEONET
NESTLE
NETTO
NEUCA
NORD CAPITAL
NOVARTIS
OERLEMANS FOODS
OEX
ONNINEN
OPONEO.PL
ORBICO
ORIFLAME
ORLEN
PANDORA JEWELRY CEE
PARTNER IN PET FOOD
PEEK & CLOPPENBURG
PEPCO
PEPSICO
PERNOD RICARD
PFEIFER & LANGEN
PHILIP MORRIS

PHILIPS
PHUP GNIEZNO
PIEKARNIA OSKROBA
PIERRE FABRE MEDICAMENT
PKP CARGO
POLMLEK
POLOMARKET
POLSKIE MŁYNY
PROCTER & GAMBLE
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T
RECKITT BENCKISER
REDAN
ROCHE
ROLDROB
ROSSMANN
SAINT-GOBAIN
SAMSUNG ELECTRONICS
SARANTIS
SELENA
SENI
SEPHORA
SFINKS
SHELL
SKŁODOWSCY
SMYK
SOKOŁÓW
SOLAR
SOLID SYSTEMS
SONY
SPAR
SPOŁEM
STOCK
STORCK
SUPERDROB
TARCZYŃSKI
TCHIBO
TEVA PHARMACEUTICALS
THULE
TIM
TREFL
TUI
UNILEVER
UNIMOT
UPFIELD
USP
VALEO SERVICE EASTERN EUROPE
VAN PUR
VELVET CARE
WAWEL
WIRTUALNA POLSKA
WITTCHEN
WOSANA
YES BIŻUTERIA
ŻABKA
ZALANDO
ZBYSZKO COMPANY
ZENTIS
ZM SILESIA
ZOETIS