Poland & CEE Retail Summit 2024 - 15 edycja


DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, Warszawa 9-10 kwietnia 2024

Organizowana przez European Conferences United, 15. edycja Poland & CEE Retail Summit 2024, zaplanowana na 9-10 kwietnia w DoubleTree by Hilton w Warszawie, zgromadzi ponad 3000 profesjonalistów. Wydarzenie to integracje European Circular Retail Congress z Kongresem eRetail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, będącym wzorem dla innowacji i współpracy w branżach Retail i CPG.


Kamień węgielny kongresu, „Klub 369”, to niezwykłe zgromadzenie 369 moderatorów, prelegentów i panelistów. Ta sieć ekspertów występuje na 10 scenach tematycznych, koncentrując się między innymi na najnowocześniejszych strategiach w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzania łańcuchem dostaw, innowacjach w cyfrowym handlu detalicznym i handlu elektronicznym, zapewniając wszechstronną eksplorację najnowszych osiągnięć w branży.


 

"Składamy ogromne podziękowania dla Klubu 369 za ich wiedzę i inspiracje, European Circular Retail Foundation za wizję zrównoważonego rozwoju i naszym ponad 100 partnerom za ich zaangażowanie. Razem podczas Poland & CEE Retail Summit 2024 tworzymy przyszłość handlu detalicznego, która będzie innowacyjna, zrównoważona i głęboko powiązana. Państwa wkład jest kamieniem węgielnym tej transformacyjnej podróży, łączącej serca i umysły w całej branży."


Casper Haring CEO European Conferences United

  Podczas wieczornej imprezy 9 kwietnia zostaną wręczone nagrody Retailer of the Year przyznane w wyjątkowy sposób przez NielsenIQ. Ponadto nagrody Sustainability Awards, we współpracy z Henkel, LPR/Europool i European Circular Retail Foundation, zostaną wręczone w uznaniu wybitnego wkładu w doskonałość handlu detalicznego i zrównoważony rozwój.


Kongre, będący kluczową platformą dla tworzenia sieci kontaktów i rozwoju branży, zapewnia cenne spostrzeżenia i znaczące możliwości rozwoju, kształtując przyszłość handlu detalicznego
 

Wyjątkowy format 15 edycji  

 


Podczas Retail Summit 2024, oprócz Sceny Głównej, Sceny Łańcucha Dostaw i Sceny Innowacji Cyfrowych odbędzie się również European Circular Retail Congress (ECRC) któremu przydzieloną będą 3 sceny podczas drugiego dnia konferencji. Program ECRC opiera się na trzech filarach zrównoważonego rozwoju biznesu: strategiach zrównoważonego rozwoju, zrównoważonym rozwoju produktów oraz zrównoważonym zarządzaniu łańcuchem dostaw i produkcji. Wszystko pod patronatem European Circular Retail Foundation.


Równolegle z Retail Summit odbędzie się także CEE eRetail Congress, dwudniowe wydarzenie o bardzo międzynarodowym charakterze. Oba wydarzenia mają na celu ułatwienie jeszcze większej transgranicznej wymiany wiedzy, rozwiązań i kontaktów.Uwolnienie potencjału CEE Retail

Sięgając po doskonałość w dziedzinie handlu detalicznego w Europie Środkowo-Wschodniej
Romania & CEE Retail Summit, który odbędzie się w dniach 10–13 czerwca 2024 r., stanowi kluczową część naszej strategii mającej na celu podniesienie poziomu branży handlu detalicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w połączeniu z Poland & CEE Retail Summit. Kongres ten stanowi istotny element naszego nadrzędnego planu stymulowania wzrostu i innowacyjności w handlu detalicznym.


Opierając się na kluczowych tematach Poland & CEE Retail Summit konferencja w Rumunii w unikalny sposób przekształca te dyskusje w wyspecjalizowane centra rozwiązań, koncentrujące się w dużej mierze na palących problemach sektora detalicznego. Takie podejście nie tylko przekłada spostrzeżenia z Polski na praktyczne na praktyczne rozwiązania dostępne dla rynku rumuńskiego, ale także zapewnia głębsze i bardziej praktyczne podejście i rozwiązanie dla każdego tematu. Zaprojektowany z myślą o dialogu, zorientowany na rozwiązania, kongres Romania & CEE Retail Summit, zapewnia dogłębną i drobiazgową analizę każdego tematu.


Unikalny format konferencji w Rumunii, obejmujący Solution Hubs i Dinners2Connect, ułatwia bezpośrednią współpracę między dostawcami rozwiązań a profesjonalistami z branży. Takie podejście sprzyja praktycznej wymianie pomysłów, idei i rozwiązań, dzięki czemu ten kongres jest niezbędnym wydarzeniem dla profesjonalistów pragnących aktywnie kształtować przyszłość handlu detalicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przełomowego wydarzenia odbywającego się w Rumunii oraz tego, w jaki sposób uzupełnia on Poland & CEE Retail Summit odwiedź naszą dedykowaną stronę tego wydarzenia.


Poniżej znajduje się lista wybranych firm, których przedstawiciele zarejestrowali się na Poland & CEE Retail Summit 2024 i będzie ich można spotkać na konferencji. Pełną listę firm uczestniczących można zobaczyć tutaj.


3M
7N
ADAMED PHARMA
ADIDAS
AGRAM
AJINOMOTO
AKZO NOBEL
ALDI
ALLEGRO
AMICA
AMPLUS
AMREST
ANSWEAR
ANWIM
APART
APC BACK EUROP
ARYZTA
ASAHI EUROPE & INTERNATIONAL
ASSECO
ASSOCIATED BRITISH FOODS
ATLANTA
AUCHAN
AUROVITAS PHARMA
BACARDI
BAKALLAND
BAKOMA
BALTONA
BARLINEK
BAYER
BBK (HOME & YOU)
BEIERSDORF
BEKO
BLACK RED WHITE
BOLSIUS
BONDUELLE
BP
BRICOMAN
BRIDGESTONE
BRISTOL MYERS SQUIBB
BRITISH AMERICAN TOBACCO
BROWN FORMAN
BUNGE
C & A
CALZ
CANPOL
CARLSBERG
CARREFOUR
CASTORAMA
CDRL
CEFETRA
CEMEX
CEREAL PARTNERS
CERSANIT
CETES COSMETICS
CIRCLE K
COLGATE PALMOLIVE
COLIAN
COLIAN LOGISTIC
CORAL
COTY

CPF
CSG
DAJAR
DAN CAKE POLONIA
DANFOSS
DANONE
DEALZ
DECATHLON
DIAGEO
DIGITREE GROUP
DIVERSE - ETOS
DOHLER
DOZ
E.LECLERC
ELECTROLUX
ELTROX
EMPIK
E-OBUWIE
ESOTIQ & HENDERSON
ESSITY
EUROCASH
FABRYKI MEBLI FORTE
FARMACOL
FERRERO
FHP VILEDA
GEMINI
GLOBAL COSMED
GLOSEL
GOODMILLS
GOODVALLEY
GOODYEAR
GRAAL
GRANA
GROUPE SEB
GRUPA ŻYWIEC
GTV
H&M HENNES & MAURITZ
HARPER HYGIENICS
HELIO
HENKEL
HILTI
HILTON FOODS
HORTEX
HUMANA
HUSQVARNA
IGLOTEX
IKEA
INCHCAPE MOTOR
INDYKPOL
INTER CARS
INTERSPORT
JACOBS DOUWE EGBERTS
JERÓNIMO MARTINS DROGERIE I FARMACJA
JTI
KAUFLAND
KINGFISHER
KOMPANIA PIWOWARSKA
KOMPUTRONIK
KRAFT HEINZ
KRAMP

KROSS
KRUK GROUP
KRYNICA VITAMIN
L`OREAL
LA LORRAINE BAKERY GROUP
LACTALIS
LAGARDERE TRAVEL RETAIL
LEGO
LENOVO
LEROY MERLIN
LEWIATAN
LG ELECTRONICS
LIDL
LINDT & SPRÜNGLI
LOTTE WEDEL
LPP
MACZFIT
MAKARONY POLSKIE
MAKRO CASH & CARRY
MARKETING INVESTMENT GROUP
MARS
MASPEX
MATTEL
MAXI ZOO
MAZDA MOTOR
MCCORMICK
MCDONALD'S
MEDIA EXPERT
MEDIA MARKT
MERCK
MIESZKO
MILLANO
MIRACULUM
MITMAR
MLECZARNIA TUREK
MLEKPOL
MONDELĒZ
MONDI ŚWIECIE
MOWI
NEONET
NESTLE
NETTO
NEUCA
NORD CAPITAL
NOVARTIS
OERLEMANS FOODS
OEX
ONNINEN
OPONEO.PL
ORBICO
ORIFLAME
ORLEN
PANDORA JEWELRY CEE
PARTNER IN PET FOOD
PEEK & CLOPPENBURG
PEPCO
PEPSICO
PERNOD RICARD
PFEIFER & LANGEN
PHILIP MORRIS

PHILIPS
PHUP GNIEZNO
PIEKARNIA OSKROBA
PIERRE FABRE MEDICAMENT
PKP CARGO
POLMLEK
POLOMARKET
POLSKIE MŁYNY
PROCTER & GAMBLE
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A-T
RECKITT BENCKISER
REDAN
ROCHE
ROLDROB
ROSSMANN
SAINT-GOBAIN
SAMSUNG ELECTRONICS
SARANTIS
SELENA
SENI
SEPHORA
SFINKS
SHELL
SKŁODOWSCY
SMYK
SOKOŁÓW
SOLAR
SOLID SYSTEMS
SONY
SPAR
SPOŁEM
STOCK
STORCK
SUPERDROB
TARCZYŃSKI
TCHIBO
TEVA PHARMACEUTICALS
THULE
TIM
TREFL
TUI
UNILEVER
UNIMOT
UPFIELD
USP
VALEO SERVICE EASTERN EUROPE
VAN PUR
VELVET CARE
WAWEL
WIRTUALNA POLSKA
WITTCHEN
WOSANA
YES BIŻUTERIA
ŻABKA
ZALANDO
ZBYSZKO COMPANY
ZENTIS
ZM SILESIA
ZOETIS