Witamy na specjalnej stronie rejestracji dla Poland & CEE Retail Summit, European Circular Retail Congress i eRetail Congress


Bezpłatna rejestracja


Rejestracja ta jest wyłącznie dla osób, które otrzymały osobiste zaproszenie oraz kod vouchera. Jako odbiorca vouchera umożliwiającego bezpłatny udział od European Conferences United, European Circular Retail Foundation lub ich partnerów, Ty i Twoi koledzy z tej samej firmy możecie teraz zarejestrować się indywidualnie, korzystając z przekazanego kodu vouchera.


Proszę zauważyć, że rejestracja na wydarzenie przy użyciu przekazanego kodu vouchera jest całkowicie dobrowolna. Udział w Poland & CEE Retail Summit, European Circular Retail Congress i eRetail Congress nie jest obowiązkowy, a uczestnicy mogą się angażować w stopniu jakim chcą.


Rejestracja za pomocą vouchera:
Aby rozpocząć process rejestracji, Kliknij poniższy przycisk rejestracji i wprowadź kod vouchera, który otrzymałeś. Ten kod pozwoli Tobie i maksymalnie czterem Twoim współpracownikom zarejestrować się na wydarzenie.


Twoja indywidualna rejestracja:
Po zweryfikowaniu kodu vouchera, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego swoimi danymi osobowymi. Ważne jest, aby podać dokładne informacje, ponieważ podane przez Ciebie dane zostaną użyte do wydrukowania Twojego indykatora podczas wydarzenia. Upewnij się, że podane informacje są dokładne i aktualne. Pamiętaj, że tylko Ty możesz się zarejestrować, korzystając z podanego kodu kuponu. Po przesłaniu formularza otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem w ciągu kilku dni roboczych.


Rejestracje współpracowników
Na przesłany kod vouchera można zarejestrować maksymalnie 5 osób. Udostępnij kod kuponu współpracownikom w Twojej organizacji, którzy chcą wziąć udział w konferencji. Każdy współpracownik musi zarejestrować się indywidualnie, korzystając z dostarczonego kodu vouchera. Będą musieli wypełnić własny formularz rejestracyjny swoimi danymi osobowymi. Pamiętaj, że kod kuponu może być używany tylko przez osoby z Twojej organizacji.


Wybór aktywnej roli
Podczas procesu rejestracji Ty i Twoi współpracownicy będziecie mieli możliwość wyrażenia zainteresowania udziałem w konferencji w bardziej aktywnej roli. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany zostanie panelistą lub aktywnym uczestnikiem w jakimkolwiek innym charakterze, może wyrazić swoje zainteresowanie w formularzu rejestracyjnym. Należy pamiętać, że wyrażenie zainteresowania takimi rolami nie powoduje powstania żadnych zobowiązań ani dla rejestrującego, ani dla organizatorów. Process wyboru aktywnych ról zostanie ogłoszony oddzielnie, a uczestnictwo w tych rolach jest całkowicie dobrowolne.


Ponowne potwierdzenie udziału przed Konferencją
Jeśli Ty lub któryś z Twoich współpracowników nie jest pewien swojego udziału na konferencji, nadal możesz się zarejestrować. W miarę zbliżania się terminu wydarzenia wszyscy zarejestrowani uczestnicy zostaną poproszeni o ponowne potwierdzenie uczestnictwa. Ten krok zapewnia dokładne liczby obecności i pomaga nam zaplanować udaną konferencję.


Cieszymy się, że możemy powitać Ciebie i Twoich współpracowników na tych ważnych wydarzeniach branżowych. Przygotuj się na angażujące dyskusje, cenne możliwości nawiązywania kontaktów, które ukształtują przyszłość handlu detalicznego w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej.


Bezpłatna rejestracja


W razie pytań lub wątpliwości dotyczących możliwości rejestracji prosimy o kontakt. Zapraszamy do kontaktu;

Dołącz do nas, aby przeżyć niezapomniane wydarzenie, uczyć się od innych, nawiązywać kontakty i rozwijać siebie i swój biznes!

Bezpłatna rejestracja