O 12.EDYCJI POLAND & CEE RETAIL SUMMITPodstawowe informacje:


 • Głównym celem Retail Summit jest poprawa współpracy pomiędzy handlem detalicznym a CPG. Nie skupiamy się na zaproszeniu największej liczby uczestników, lecz na zaproszeniu najodpowiedniejszych uczestników. Celem jest jakości, i możemy z dumą powiedzieć, że Retail Summit od wielu lat jest również największym wydarzeniem dla Retail & CPG w regionie i co roku przyciąga ponad 1200 uczestników.

 • Retail Summit 2022 to także networking. Bogata treść 4 scen (Main Commercial Stage, Digital Innovation Stage, Supply Chain and Private Label Stage) oraz specjalna ścieżka e-commerce wniosą wielki wkład w dyskusję podczas Trade Collaboration Stage. 
 • Scena Trade Collaboration to idealne, przestronne miejsce do nawiązywania kontaktów, którego centralnym punktem będzie Retail Village,  wokół której ustawione będą tematyczne stoły networkingowe oraz powierzchnie wystawiennicze dla firm reprezentujących innowacyjne rozwiązania dla branży retail/CPG.
 • Wieczorna Gala 6 kwietnia z ceremonią wręczenia nagród Retailer of the Year to doskonałe miejsce na nieformalny networking przy kolacji i drinkach. To idealne miejsce, aby połączyć serca i umysły.
 • Po sukcesie European Circular Retail Congress, naszej pierwszej od wielu miesięcy stacjonarnej konferencji, zorganizowanej w listopadzie 2021 roku z około 1000 uczestników zgromadzonych w Global Expo, postanowiliśmy ponownie zorganizować konferencję w tym miejscu. Z niecierpliwością czekamy na ponowne przekształcenie tej post-industrialnej lokalizacji w wspaniałe centrum wymiany doświadczeń! Aby zapoznać się z European Circular Retail Congress obejrzyj film, który został nakręcony podczas jego trwania w listopadzie 2021 r. 
POTRZEBUJEMY CIĘ!


To co się dzieje na konferencji, nie powinno tylko pozostać na konferencji!


Wiemy, że to, co się wydarzy po konferencji, ma jeszcze większe znaczenie niż to, co stało podczas konferencji, a w European Conferences United wierzymy, że nasza praca nigdy nie kończy się na zorganizowaniu konferencji.


Wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań odgrywa ważną rolę w rozwoju biznesu. Konferencja to raczej początek podróży, która ma zainicjować pozytywną zmianę. Nasze wydarzenia są w dużej mierze oparte na działaniu i mają umożliwić zmianę w biznesach uczestników. Celem naszych spotkań jest zachęcenie uczestników do współpracy, innowacyjności i doskonalenia siebie samych i ich biznesów.


Aby nasze konferencje przedstawiały wartość dla uczestników nieustannie poszukujemy oryginalnych i innowacyjnych sposobów na usprawnienie działalności ludzi, których gromadzimy podczas konferencji. Poszukujemy dostawców narzędzi i / lub rozwiązania, które chcieliby zaprezentować podczas największego i najważniejszego spotkania sektora retail i CPG! Potrzebujemy Cię!


Połączmy razem nasze siły!


Michael Samuel Member of the Management Board & Customer Service Director European Conferences United


CO MOŻEMY ZROBIĆ RAZEM?Wnieś wkład w treść konferencji

Czy Twoja firma oferuje świetne narzędzia i/ lub rozwiązania, o których warto porozmawiać na konferencji?

 • Możesz zaproponować przedstawienie konkretnych tematów, które wpisują się w program Retail Summit 2022 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.

Zaproponuj prelegenta

Czy Twoja firma ma jakiś świetny case, które warto zaprezentować na konferencji?

 • Możesz zaproponować przedstawienie przez wybranego prelegenta konkretnych case’ów, które wpisują się w program Retail Summit 2022 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.Ponad 1200 uczestników czeka na Ciebie

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w handlu detalicznym, nadrobić zaległości w dotychczasowych relacjach i nawiązać nowe kontakty biznesowe w przyjaznym biznesowi środowisku?

 • Możesz zarejestrować się jako uczestnik wydarzenia i skorzystać z narzędzi i możliwości, które stworzyliśmy do ułatwienia nawiązywania kontaktów.

Zaprezentuj swoją firmę

Czy chcesz zrobić coś więcej niż tylko uczestniczyć w konferencji i chcesz zaprezentować swój biznes oraz wspaniałe narzędzia i/lub rozwiązania, które masz dostępne dla klientów? 

 • Możesz zostać partnerem Retail Summit 2022 i czerpać korzyści wynikające z partnerstwa, korzystać z różnych możliwości budowania marki (w tym być może zorganizowania prezentacji) i uzyskać dostęp do rozszerzonych możliwości kontaktowania się z uczestnikami (matchmaking).


KTO UCZESTNICZY W KONFERENCJI?


 • Na Retail Summit 2022 spodziewamy się około 1200 uczestników. W naszych wyliczeniach braliśmy także pod uwagę 3 poprzednie edycje, w których w każdym przypadku liczba uczestników przekraczała 1000 osób.
 • Poniżej znajduje się zestawienie z rozbiciem na stanowiska służbowe, branże, specjalizację zawodową. Pod względem profilu stanowisk służbowych i branży spodziewamy się podobnych liczb jak w trzech ostatnich edycjach. Jeśli idzie o specjalność – dokonaliśmy oszacowania na podstawie programu 2022, dostosowanego do obecnej sytuacji rynkowej, tak aby jeszcze więcej uwagi poświęcić tematyce digital i e-commerce.
 • Jeśli chcesz wiedzieć przedstawicieli jakich firm spotkasz na konferencji, sprawdź listę wybranych firm, których przedstawiciele wzięli udział w naszych fizycznych konferencjach w 2021 r. Lista znajduje się na stronie główniej kongresu Retail Summit. Możesz też skontaktować się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz wspaniałe informacje którymi chciałbyś się podzielić, ciekawe tematy dla potencjalnych prelegentów i/lub chciałbyś wziąć udział w konferencji jako uczestnik, prelegent lub partner prosimy o kontakt:
Partnerstwo

Udział w konferencji