Wesprzyjmy razem handel detaliczny: zostań częścią historii sukcesu Poland & CEE Retail Summit!


Casper Haring

CEO

W European Conferences United wierzymy, że Polnnd & CEE Retail Summit 2024 to nie tylko wydarzenie, ale początek transformacji, która wspiera pozytywne zmiany w branży detalicznej i CPG. Od ponad dekady naszym celem jest gromadzenie najzdolniejszych umysłów w branży oraz pomoc w transformacji ich firm poprzez współpracę, innowacje i postęp.

Erika Kuleshova

Program & Speaker Manager

 Aby osiągnąć ten cel, nieustannie poszukujemy oryginalnych i innowacyjnych sposobów na ulepszenie konferencji, takich jak zachęcanie dostawców rozwiązań do proponowania treści i prelegentów odbywające się w ramach naszych Tygodni Dostawców Rozwiązań. Demonstrowanie rozwiązań jest możliwe dzięki interaktywnym sesjom, przemówieniom, możliwościom budowania marki i dobieraniu partnerów.

 Michael Samuel

Customer Service Director

Retail Summit 2024 oferuje firmom wyjątkową okazję do przyspieszenia wzrostu, budowania relacji, bycia na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w branży oraz bycia częścią przyszłości branży retail i CPG. Uczestnicząc w tym wydarzeniu, firmy mogą spodziewać się zdobycia cennych informacji, nawiązania ważnych kontaktów oraz szybkiego zwrotu czasu i zasobów zainwestowanych w konferencję.


"Dołącz do nas, aby Poland & CEE Retail Summit 2024 był naprawdę wyjątkowym doświadczeniem i pracujmy razem, aby napędzać pozytywne zmiany w branży!"CO MOŻEMY ZROBIĆ RAZEM?Wnieś wkład w treść konferencji

Czy Twoja firma oferuje świetne narzędzia i/ lub rozwiązania, o których warto porozmawiać na konferencji?

 • Możesz zaproponować przedstawienie konkretnych tematów, które wpisują się w program Retail Summit 2024 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.
picture-1600 (5)
picture-1600 (6)
picture-1600 (7)

Zaproponuj prelegenta
Czy Twoja firma ma jakiś świetny case, które warto zaprezentować na konferencji?

 • Możesz zaproponować przedstawienie przez wybranego prelegenta konkretnych case’ów, które wpisują się w program Retail Summit 2024 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.
picture-2600 (3)
picture-1600 (9)
picture-1600 (10)
Ponad 2500 uczestników czeka na Ciebie

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w handlu detalicznym, nadrobić zaległości w dotychczasowych relacjach i nawiązać nowe kontakty biznesowe w przyjaznym biznesowi środowisku?

 • Możesz zarejestrować się jako uczestnik wydarzenia i skorzystać z narzędzi i możliwości, które stworzyliśmy do ułatwienia nawiązywania kontaktów.
picture-1600 (13)
picture-1600 (14)
picture-1600 (11)


 


Zaprezentuj swoją firmę
Czy chcesz zrobić coś więcej niż tylko uczestniczyć w konferencji i chcesz zaprezentować swój biznes oraz wspaniałe narzędzia i/lub rozwiązania, które masz dostępne dla klientów?

 • Możesz zostać partnerem Retail Summit 2024 i czerpać korzyści wynikające z partnerstwa, korzystać z różnych możliwości budowania marki (w tym być może zorganizowania prezentacji) i uzyskać dostęp do rozszerzonych możliwości kontaktowania się z uczestnikami (matchmaking).
picture-1600 (15)
picture-1600 (17)
picture-1600 (16)


Tutaj przeczytasz o naszej filozofii współpracy partnerskiej

Kliknij tutaj

Tutaj można przeczytać o Solution Providers HUB

Kliknij tutaj

 

 Kluczowe fakty: Poland & CEE Retail Summit 2024


 • 15. edycja, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.
 • W jubileuszowej 15. edycji Poland & CEE Retail Summit z radością ogłaszamy integrację prestiżowego European Circular Retail Congress oraz CEE eRetailCongress. Ta ekscytująca współpraca przyciągnie jeszcze większą publiczność z różnych sektorów, takich jak handel detaliczny, dobra konsumenckie i artykuły FMCG.
 • Uczestniczą w nim decydenci wysokiego szczebla, 2500 uczestników, jest to także największe wydarzenie handlu detalicznego w regionie CEE.
 • Poland & CEE Retail Summit 2023, który odbył się 29-30 marca, był wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło ponad 2000 uczestników i 249 znakomitych prelegentów. Aby przeżyć jeszcze raz pełną energii atmosferę i niezapomniane chwile tego wydarzenia, zapraszamy do zapoznania się z fascynującą kolekcją zdjęć z wydarzenia dostępnych na pokonferencyjnej stronie Poland & CEE Retail Summit.
 • Największe wydarzenie networkingowe z 10 Scenami tematycznym oraz z ceremonią wręczenia nagród Retailer of the Year 9 kwietniaPoland & CEE Retail Summit

 • Main Stage
 • Supply Chain Stage
 • Techinvest Stage

CEE eRetail Congress

 • eRetail Technology Stage
 • eRetail Strategies & Data Management Stage
 • eRetail Logistics Stage
 • eRetail CX & Loyalty Stage

 

 

European Circular Retail Congress

 • ESG & Sustainability Main Stage
 • Sustainable Commerce Stage
 • Sustainable Supply Chain & Operations Stage

 

 

KTO BĘDZIE UDZIAŁ W KONFERENCJI?

 

Statystyki dotyczące pierwszych 2500 zarejestrowanych uczestników


Udział wg specjalizacji zawodowej

Udział wg pełnionej funkcji

Udział wg reprezentowanego typu firmPowyżej znajduje się zestawienie zainteresowania kongresami wśród pierwszych 1400 zarejestrowanych uczestników. Średnio jedna osoba jest zainteresowana 2,4 kongresami.


Powyżej znajduje się zestawienie zainteresowań tematami wśród pierwszych 1400 zarejestrowanych uczestników. Średnio jedna osoba jest zainteresowana 4,7 scenamiDinners2Connect

Z niecierpliwością przygotowujemy się do długo oczekiwanego Retail Summit 2024, w związku z czym zaplanowaliśmy ponad 25 specjalistycznych kolacji. Te ekskluzywne spotkania, odbywające się w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech, stanowią doskonałą okazję dla partnerów do nawiązania kontaktów i relacji na długo przed konferencją. Uczestnicząc w tych kolacjach, partnerzy mogą nawiązywać znaczące kontakty i zainicjować możliwość współpracy, która może być dalszym przedmiotem dyskusji podczas Retail Summit 2024. Kameralne atmosfera zapewnia sprzyjające środowisko do nawiązywania kontaktów i rozwijania cennych relacji biznesowych, zapewniając owocne wrażenia wszystkim uczestnikom. Aby zapoznać się ze szczegółową agendą kolacji zapraszamy do zakładki program. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat koncepcji kolacji, zapraszamy do odwiedzenia strony Dinners2Connect.


 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz wspaniałe informacje którymi chciałbyś się podzielić, ciekawe tematy dla potencjalnych prelegentów i/lub chciałbyś wziąć udział w konferencji jako uczestnik, prelegent lub partner prosimy o kontakt:Program i prelegenci

Partnerstwo

Udział w konferencji