O 13 EDYCJI POLAND & CEE RETAIL SUMMITKluczowe fakty:

 • W roku 2023 odbędzie się 13 edycja kongresu Poland& CEE Retail Summit. Wydarzenie to odbywa się każdej wiosny i również wprzyszłym roku odbędzie się w pierwszym kwartale roku- zaplanowano je na 29-30 marca w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center w Warszawie.
 • Głównym celem kongresu Retail Summit była i nadal jest poprawa współpracy pomiędzy handlem detalicznym, dobrami konsumpcyjnymi i dostawcami rozwiązań dla tych branż. 
 • Pomimo faktu, iż ważniejsze dla na jest zgromadzenie odpowiednich osób, dużo bardziej niż zgromadzenie jak największej liczby uczestników, z dumą możemy powiedzieć, że Retail Summit jest również największym wydarzeniem Retail & CPG w Polsce od co najmniej 10 lat, przyciągając ponad 1200 uczestników każdego roku.
 • Ostatnia edycja odbyła się w 2022 roku w trudnych okolicznościach, tuż po zakończeniu pandemii i na początku wojny w Ukrainie. Spotkanie musiało zostać w ostatniej chwili przeniesione do hotelu Double Tree by Hilton, ponieważ poprzednia lokalizacja stała się schronieniem dla uchodźców. Niemniej pomimo trudnych okoliczności, a może właśnie ze względu na nie, w wydarzeniu ponownie uczestniczyło ponad 1200 uczestników. Nowe miejsce Retail Summit zostało tak dobrze przyjęte przez uczestników, że stało się również miejscem wyboru w 2023 roku.
 • Retail Summit 2023 to coroczne miejsce networkingu. Bogaty kontent 3 głównych scen (Main Commercial Stage, Digital Innovation Stage and Supply Chain Stage) oraz dedykowana ścieżka e-commerce w znacznym stopniu wpłyną na dyskusje toczące się na scenie 
 • Trade Collaboration - będzie to przestronne miejsce spotkań do rozmów i networkingu, Retail Village, pełne dyskusji tematycznych. To, co będzie się działo tutaj, będzie co najmniej tak samo ważne, jak to, co będzie się działo się w salach konferencyjnych.(zobacz floor plan na dole tej strony)
 • Wieczorna gala w dniu 29 marca wraz z ceremonią wręczenia nagród Retailer of the Year będzie ponownie doskonałym miejscem do nieformalnego networkingu przy kolacji i drinkach. To idealne miejsce na połączenie serc i umysłów!POTRZEBUJEMY CIĘ!


To co się dzieje na konferencji, nie powinno tylko pozostać na konferencji!


Wiemy, że to, co się wydarzy po konferencji, ma jeszcze większe znaczenie niż to, co stało podczas konferencji, a w European Conferences United wierzymy, że nasza praca nigdy nie kończy się na zorganizowaniu konferencji.


Wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań odgrywa ważną rolę w rozwoju biznesu. Konferencja to raczej początek podróży, która ma zainicjować pozytywną zmianę. Nasze wydarzenia są w dużej mierze oparte na działaniu i mają umożliwić zmianę w biznesach uczestników. Celem naszych spotkań jest zachęcenie uczestników do współpracy, innowacyjności i doskonalenia siebie samych i ich biznesów.


Aby nasze konferencje przedstawiały wartość dla uczestników nieustannie poszukujemy oryginalnych i innowacyjnych sposobów na usprawnienie działalności ludzi, których gromadzimy podczas konferencji. Poszukujemy dostawców narzędzi i / lub rozwiązania, które chcieliby zaprezentować podczas największego i najważniejszego spotkania sektora retail i CPG! Potrzebujemy Cię!


Połączmy razem nasze siły!


Michael Samuel Member of the Management Board & Customer Service Director European Conferences United


CO MOŻEMY ZROBIĆ RAZEM?Wnieś wkład w treść konferencji

Czy Twoja firma oferuje świetne narzędzia i/ lub rozwiązania, o których warto porozmawiać na konferencji?

 • Możesz zaproponować przedstawienie konkretnych tematów, które wpisują się w program Retail Summit 2023 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.

Zaproponuj prelegenta

Czy Twoja firma ma jakiś świetny case, które warto zaprezentować na konferencji?

 • Możesz zaproponować przedstawienie przez wybranego prelegenta konkretnych case’ów, które wpisują się w program Retail Summit 2023 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.Ponad 1200 uczestników czeka na Ciebie

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w handlu detalicznym, nadrobić zaległości w dotychczasowych relacjach i nawiązać nowe kontakty biznesowe w przyjaznym biznesowi środowisku?

 • Możesz zarejestrować się jako uczestnik wydarzenia i skorzystać z narzędzi i możliwości, które stworzyliśmy do ułatwienia nawiązywania kontaktów.

Zaprezentuj swoją firmę

Czy chcesz zrobić coś więcej niż tylko uczestniczyć w konferencji i chcesz zaprezentować swój biznes oraz wspaniałe narzędzia i/lub rozwiązania, które masz dostępne dla klientów? 

 • Możesz zostać partnerem Retail Summit 2023 i czerpać korzyści wynikające z partnerstwa, korzystać z różnych możliwości budowania marki (w tym być może zorganizowania prezentacji) i uzyskać dostęp do rozszerzonych możliwości kontaktowania się z uczestnikami (matchmaking).


KTO BĘDZIE UDZIAŁ W KONFERENCJI?


 • Spodziewamy się około 1400 uczestników Retail Summit 2023, również na podstawie danych z ostatnich trzech edycji i rosnącego zainteresowania spotkaniami w tych wciąż trudnych czasach.
 • Poniżej przedstawiamy zestawienie uczestników Retail Summit 2022. Spodziewamy się podobnego podziału na Retail Summit 2023, z rosnącymi liczbami dla e-commerce i digital, odzwierciedlającymi obecne wymagania rynku.
 • Jeśli chcesz wiedzieć jakie firmy czekają na Ciebie na konferencji, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najnowszą listę osób, które się zarejestrowały.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz wspaniałe informacje którymi chciałbyś się podzielić, ciekawe tematy dla potencjalnych prelegentów i/lub chciałbyś wziąć udział w konferencji jako uczestnik, prelegent lub partner prosimy o kontakt:Program i prelegenci

Partnerstwo

Udział w konferencji