Wesprzyjmy razem handel detaliczny: zostań częścią historii sukcesu Poland & CEE Retail Summit!


Casper Haring

CEO

W European Conferences United wierzymy, że Retail Summit 2023 to nie tylko wydarzenie, ale początek transformacji, która wspiera pozytywne zmiany w branży detalicznej i CPG. Od ponad dekady naszym celem jest gromadzenie najzdolniejszych umysłów w branży oraz pomoc w transformacji ich firm poprzez współpracę, innowacje i postęp.

Erika Kuleshova

Program & Speaker Manager

 Aby osiągnąć ten cel, nieustannie poszukujemy oryginalnych i innowacyjnych sposobów na ulepszenie konferencji, takich jak zachęcanie dostawców rozwiązań do proponowania treści i prelegentów odbywające się w ramach naszych Tygodni Dostawców Rozwiązań. Demonstrowanie rozwiązań jest możliwe dzięki interaktywnym sesjom, przemówieniom, możliwościom budowania marki i dobieraniu partnerów.

 Michael Samuel

Customer Service Manager

Retail Summit 2023 oferuje firmom wyjątkową okazję do przyspieszenia wzrostu, budowania relacji, bycia na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w branży oraz bycia częścią przyszłości branży retail i CPG. Uczestnicząc w tym wydarzeniu, firmy mogą spodziewać się zdobycia cennych informacji, nawiązania ważnych kontaktów oraz szybkiego zwrotu czasu i zasobów zainwestowanych w konferencję.


"Dołącz do nas, aby Retail Summit 2023 był naprawdę wyjątkowym doświadczeniem i pracujmy razem, aby napędzać pozytywne zmiany w branży!"

CO MOŻEMY ZROBIĆ RAZEM?Wnieś wkład w treść konferencji

Czy Twoja firma oferuje świetne narzędzia i/ lub rozwiązania, o których warto porozmawiać na konferencji?

 • Możesz zaproponować przedstawienie konkretnych tematów, które wpisują się w program Retail Summit 2023 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.

Zaproponuj prelegenta

Czy Twoja firma ma jakiś świetny case, które warto zaprezentować na konferencji?

 • Możesz zaproponować przedstawienie przez wybranego prelegenta konkretnych case’ów, które wpisują się w program Retail Summit 2023 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.Ponad 1400 uczestników czeka na Ciebie

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w handlu detalicznym, nadrobić zaległości w dotychczasowych relacjach i nawiązać nowe kontakty biznesowe w przyjaznym biznesowi środowisku?

 • Możesz zarejestrować się jako uczestnik wydarzenia i skorzystać z narzędzi i możliwości, które stworzyliśmy do ułatwienia nawiązywania kontaktów.

Zaprezentuj swoją firmę

Czy chcesz zrobić coś więcej niż tylko uczestniczyć w konferencji i chcesz zaprezentować swój biznes oraz wspaniałe narzędzia i/lub rozwiązania, które masz dostępne dla klientów? 

 • Możesz zostać partnerem Retail Summit 2023 i czerpać korzyści wynikające z partnerstwa, korzystać z różnych możliwości budowania marki (w tym być może zorganizowania prezentacji) i uzyskać dostęp do rozszerzonych możliwości kontaktowania się z uczestnikami (matchmaking).


 

 

Kluczowe fakty: Poland & CEE Retail Summit 2023

 

 • 13. edycja, która odbędzie się w dniach 29-30 marca w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie
 • Poprawa współpracy między detalistami, producentami i dostawcami rozwiązań
 • Uczestniczą w nim decydenci wysokiego szczebla, 1400 uczestników, jest to także największe wydarzenie handlu detalicznego w regionie CEE
 • Pomimo wyzwań (COVID, wojna), został dobrze przyjęty w 2022 r. z ponad 1200 uczestnikami
 • Największe wydarzenie networkingowe z 6 Scenami tematycznym oraz z ceremonią wręczenia nagród Retailer of the Year 29 marca.


Aby zobaczyć szczegółowy program, kliknij na interesującą Cię scenę tematyczną:


Main Commercial Stage Day 1 / Strategy:

 • Zajmuje się obecnymi i przyszłymi wyzwaniami w branży detalicznej, w tym innowacjami, przekwalifikowywaniem/podnoszeniem kwalifikacji oraz strategiami wzrostu.
 • Oferuje spostrzeżenia liderów branży i możliwości nawiązywania kontaktów dla kluczowych decydentów.

Main Commercial Stage – Day 2 / ESG Stage:

 • Analizuje nowe trendy środowiskowe, społeczne i w ładzie korporacyjnym (ESG) oraz ich wpływie na biznes.
 • Dostarcza praktycznych spostrzeżeń i najlepszych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Supply Chain Stage:

 • Obejmuje taktykę optymalizacji łańcucha dostaw, obniżania kosztów i zwiększania konkurencyjności.
 • Oferuje praktyczne rozwiązania i najlepsze praktyki w zakresie zwiększenia odporności łańcucha dostaw, śledzenia w czasie rzeczywistym i zmniejszenia śladu węglowego.


eCommerce Stage:

 • Omawia najnowsze trendy i rozwiązania w dziedzinie eCommerce, takie jak zakupy omnichannel, AI i Big Data, AR i personalizacja doświadczeń.
 • Koncentruje się na budowaniu silnej marki, usprawnianiu Customer Journey i usprawnianiu dostaw na ostatniej mili.

Digital Innovation Stage:

 • Analizuje rozwiązania technologiczne w celu poprawy doświadczeń zakupowych w sklepach, w tym wielokanałowości, sprzedaży detalicznej opartej na danych i rewolucjonizujących płatności.
 • Zagłębia się w takie tematy, jak bezproblemowa realizacja transakcji, etykiety elektroniczne i zaangażowanie pracowników dzięki technologii.

Trade Collaboration Stage:

 • Centrum możliwości produktywnych dyskusji i poszerzania sieci kontaktów.
 • Świętuj nagrody Retailer of the Year i 20 rocznicę European Conferences United podczas Gali Wieczornej.


KTO BĘDZIE UDZIAŁ W KONFERENCJI?


 • Spodziewamy się około 1400 uczestników Retail Summit 2023, również na podstawie danych z ostatnich trzech edycji i rosnącego zainteresowania spotkaniami w tych wciąż trudnych czasach.
 • Poniżej przedstawiamy zestawienie uczestników Retail Summit 2022. Spodziewamy się podobnego podziału na Retail Summit 2023, z rosnącymi liczbami dla e-commerce i digital, odzwierciedlającymi obecne wymagania rynku.
 • Jeśli chcesz wiedzieć jakie firmy czekają na Ciebie na konferencji, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najnowszą listę osób, które się zarejestrowały. Na dole strony o konferencji znajdziesz listę wybranych firm, których przedstawiciele zarejestrowali się do udziału w konferencji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz wspaniałe informacje którymi chciałbyś się podzielić, ciekawe tematy dla potencjalnych prelegentów i/lub chciałbyś wziąć udział w konferencji jako uczestnik, prelegent lub partner prosimy o kontakt:Program i prelegenci

Partnerstwo

Udział w konferencji