PROGRAM 2023


Struktura programu Retail Summit 2023 będzie taka sama, jak niezwykle udanej poprzedniej edycji Retail Summit 2022, ale z jeszcze większym naciskiem na networking podczas wydarzenia.
Szczegóły programu sa dostępne po kliknięciu na wybraną scenę;

MAIN COMMERCIAL STAGE

Scena Main Commercial: to idealne miejsce do spojrzenia wstecz na to, co się działo, dzieje i będzie dziać w handlu detalicznym. To także prognozy rozwoju handlowego detalicznego na najbliższe lata, ze szczególnym uwzględnieniem strategicznych planów rozwoju najważniejszych sieci handlowych w Polsce.

SUPPLY CHAIN STAGE

Scena Supply Chain: to przede wszystkim z panele dyskusyjne i interaktywne dyskusje z udziałem decydentów najwyższego szczebla podczas których rozmówcy skoncentrują się omówieniu bieżących priorytetów łańcucha dostaw w handlu detalicznego i CPG.

 


ECOMMERCE STAGE

E-commerce leży u podstaw rentownego wzrostu, szczególnie w handlu detalicznym produktami niespożywczymi i towarami konsumpcyjnymi, ale wymaga ponownego przemyślenia możliwości i modeli operacyjnych, aby sprostać zmieniającym się potrzebom konsumentów i klientów. eCommerce Stage koncentruje się na narzędziach i rozwiązaniach, które zaspokoją te potrzeby

 

 DIGITAL INNOVATION STAGE

Scena Digital Innovation: to przestrzeń do dyskusji przedstawicieli handlu detalicznego i CPG, to możliwość omówienia istniejących i potencjalnych innowacji cyfrowych, które polepszą współpracę między handlem detalicznym a dostawcami rozwiązań CPG.

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE


TRADE COLLABORATION STAGE

Scena Trade Collaboration to idealne, przestronne miejsce do nawiązywania kontaktów, którego centralnym punktem będzie Retail Village,  wokół której ustawione będą tematyczne stoły networkingowe oraz powierzchnie wystawiennicze dla firm reprezentujących innowacyjne rozwiązania dla branży retail/CPG.

PROGRAM WIECZORNY  

Uroczysta Gala, która odbędzie się 29 marca 2023. Podczas tego wieczoru rozdamy po raz 14. nagrody Retailer of the Year, a także zapewnimy wszystkim uczestnikom niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów w swobodnej i nieformalnej atmosferze.ESG/SUSTAINABILITY TRACK

Z uwagi na znaczenie ESG i zrównoważonego rozwoju dla sektora handlu detalicznego, drugi dzień Main Commercial Stage będzie w całości poświęcony ESG i zrównoważonemu rozwojowi, z naciskiem na przejście od pytania „dlaczego to ważne” do „jak wdrażać praktyczne rozwiązania, które działają w biznesie i są korzystne dla planety”

RETAIL VILLAGE PARTNER 2022
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa