PROGRAM 2023


Struktura programu Retail Summit 2023 będzie taka sama, jak niezwykle udanej poprzedniej edycji Retail Summit 2022, ale z jeszcze większym naciskiem na networking podczas wydarzenia.
Szczegóły programu każdej Sceny tematycznej będą dostępne do 2 grudnia 2022 roku.

MAIN COMMERCIAL STAGE

Scena Main Commercial: to idealne miejsce do spojrzenia wstecz na to, co się działo, dzieje i będzie dziać w handlu detalicznym. To także prognozy rozwoju handlowego detalicznego na najbliższe lata, ze szczególnym uwzględnieniem strategicznych planów rozwoju najważniejszych sieci handlowych w Polsce.

DIGITAL INNOVATION STAGE

Scena Digital Innovation: to przestrzeń do dyskusji przedstawicieli handlu detalicznego i CPG, to możliwość omówienia istniejących i potencjalnych innowacji cyfrowych, które polepszą współpracę między handlem detalicznym a dostawcami rozwiązań CPG.

SUPPLY CHAIN STAGE

Scena Supply Chain: to przede wszystkim z panele dyskusyjne i interaktywne dyskusje z udziałem decydentów najwyższego szczebla podczas których rozmówcy skoncentrują się omówieniu bieżących priorytetów łańcucha dostaw w handlu detalicznego i CPG.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE


TRADE COLLABORATION STAGE

Scena Trade Collaboration to idealne, przestronne miejsce do nawiązywania kontaktów, którego centralnym punktem będzie Retail Village,  wokół której ustawione będą tematyczne stoły networkingowe oraz powierzchnie wystawiennicze dla firm reprezentujących innowacyjne rozwiązania dla branży retail/CPG.

ECOMMERCE & OMNICHANNEL TRACK   

Mając na uwadze rosnące znaczenie handlu elektronicznego dla całej branży i z myślą o profesjonalistach zajmujących się e-Commerce oraz omnichannel, zaplanowaliśmy ścieżkę tematyczną poprzez wszystkie sceny w pierwszym dniu kongresu. Dedykowane wystąpienia i panele będą specjalnie oznakowane w programie.

PROGRAM WIECZORNY  

Uroczysta Gala, która odbędzie się 29 marca 2023. Podczas tego wieczoru rozdamy po raz 14. nagrody Retailer of the Year, a także zapewnimy wszystkim uczestnikom niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów w swobodnej i nieformalnej atmosferze.RETAIL VILLAGE PARTNER 2022
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa